RC1005F562CS
MFR.Part #
RC1005F562CS
JLCPCB Part #
C4355739
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS