73WL7R430F
MFR.Part #
73WL7R430F
JLCPCB Part #
C4352190
Description
-55℃~+155℃ 2W 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS