RM20J184CT
MFR.Part #
RM20J184CT
JLCPCB Part #
C4350670
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS