RM04F4302CT
MFR.Part #
RM04F4302CT
JLCPCB Part #
C4347255
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS