RM10F48R7CT
MFR.Part #
RM10F48R7CT
JLCPCB Part #
C4347233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS