RM12F2941CT
MFR.Part #
RM12F2941CT
JLCPCB Part #
C4345622
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS