RM12J755CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J755CT
JLCPCB Part #
C4209306
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS