RM06J271CT
MFR.Part #
RM06J271CT
JLCPCB Part #
C4342266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS