RM12F8662CT
MFR.Part #
RM12F8662CT
JLCPCB Part #
C4342200
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS