RM10F26R1CT
MFR.Part #
RM10F26R1CT
JLCPCB Part #
C4342152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS