73WE4R030J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WE4R030J
JLCPCB Part #
C4338759
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS