RM10J114CT
MFR.Part #
RM10J114CT
JLCPCB Part #
C4338709
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS