RU3216FR027CS
MFR.Part #
RU3216FR027CS
JLCPCB Part #
C4338391
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS