RM02F3242CT
MFR.Part #
RM02F3242CT
JLCPCB Part #
C4327377
Description
-55℃~+125℃ 32.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS