RM10F1783CT
MFR.Part #
RM10F1783CT
JLCPCB Part #
C4313916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS