RM04J915CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04J915CT
JLCPCB Part #
C4312848
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS