RM10F2672CT
MFR.Part #
RM10F2672CT
JLCPCB Part #
C4307272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS