RM04J333CT
MFR.Part #
RM04J333CT
JLCPCB Part #
C4304068
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS