RM12F2322CT
MFR.Part #
RM12F2322CT
JLCPCB Part #
C4295873
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS