RM10J111CT
MFR.Part #
RM10J111CT
JLCPCB Part #
C4288442
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS