SMMS0840-1R0M
MFR.Part #
SMMS0840-1R0M
JLCPCB Part #
C46469593
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
17A 19A 1uH 4.62mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS