RM06J275CT
MFR.Part #
RM06J275CT
JLCPCB Part #
C4285157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS