RM12F8252CT
MFR.Part #
RM12F8252CT
JLCPCB Part #
C4283131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS