RM10F1780CT
MFR.Part #
RM10F1780CT
JLCPCB Part #
C4282705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS