RC0402F470CS
MFR.Part #
RC0402F470CS
JLCPCB Part #
C4281782
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS