RM06J433CT
MFR.Part #
RM06J433CT
JLCPCB Part #
C4280102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS