RCS1608F24R9CS
MFR.Part #
RCS1608F24R9CS
JLCPCB Part #
C4278316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS