RM12J274CT
MFR.Part #
RM12J274CT
JLCPCB Part #
C4276682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS