RM06F71R5CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F71R5CT
JLCPCB Part #
C4273264
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS