RM06F4322CT
MFR.Part #
RM06F4322CT
JLCPCB Part #
C4158281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS