RCS1608F3830CS
MFR.Part #
RCS1608F3830CS
JLCPCB Part #
C4270358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS