RM12J1R3CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J1R3CT
JLCPCB Part #
C4265051
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS