RM12F1654CT
MFR.Part #
RM12F1654CT
JLCPCB Part #
C4263269
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS