RM20J220CT
MFR.Part #
RM20J220CT
JLCPCB Part #
C4261556
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS