FXL0650-150-M
MFR.Part #
FXL0650-150-M
JLCPCB Part #
C475522
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15uH 3.1A 4A 90mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS