RN04B1001CT10-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN04B1001CT10-25
JLCPCB Part #
C4252061
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS