RM20J2R2CT
MFR.Part #
RM20J2R2CT
JLCPCB Part #
C4243302
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS