RM06F1130CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F1130CT
JLCPCB Part #
C4243177
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS