3R090TB-8
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
3R090TB-8
JLCPCB Part #
C47121
Package
SIP-3-4.4mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 10kA 10mm 3 600V 8mm 90V ±20% SIP-3-4.4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS