RM12F6491CT
MFR.Part #
RM12F6491CT
JLCPCB Part #
C4240288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS