RM20F1822CT
MFR.Part #
RM20F1822CT
JLCPCB Part #
C4239821
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS