RM25J2R0CT
MFR.Part #
RM25J2R0CT
JLCPCB Part #
C4239786
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS