RM04F5102CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F5102CT
JLCPCB Part #
C4238128
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS