1206W3F470LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W3F470LT5E
JLCPCB Part #
C474319
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 470mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS