4D03WGJ0111T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0111T5E
JLCPCB Part #
C474279
Description
110Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS