201007J0333T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007J0333T4E
JLCPCB Part #
C421718
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS