25121WF300LT4E
MFR.Part #
25121WF300LT4E
JLCPCB Part #
C474208
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS