0201WMF5761TEE
MFR.Part #
0201WMF5761TEE
JLCPCB Part #
C474187
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.76kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS