0201WMD1200TEE
MFR.Part #
0201WMD1200TEE
JLCPCB Part #
C474180
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS