0201WMF1804TEE
MFR.Part #
0201WMF1804TEE
JLCPCB Part #
C474151
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS